برنده هوشمند راسان باش

درباره ما

راسان پیشگام در کیفیت برتر و خدمات پس از فروش منحصر به فرد

شرکت ماهسان پویا، با آغاز فعالیت در سال 1376، با هدف تولید و ارائه شیرآلات با کیفیت و متناسب با استانداردهای بین‌المللی، در زمینه بهداشت و ساختمانی تأسیس گردید. از آن زمان تاکنون، ما با افتخار برند "راســـان" را به عنوان نمادی از کیفیت و قدرت تولید و شعار "همراه سرد و گرم زندگی" به بازار معرفی کرده‌ایم.

 

شرکت ماهسان پویا با تکیه بر توانمندی‌های فنی و مهندسی، به تولید انواع شیرآلات بهداشتی حمام، آشپزخانه، شیرآلات هوشمند و توکار با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها، طراحی‌های مدرن و استانداردهای بالا در زمینه کیفیت و ایمنی متمرکز شده است.

با پیشرفت و توسعه پیوسته، شیرآلات برند راسان در سراسر کشور توزیع و چند کشور دیگر صادر و حضور در بازارهای بین‌المللی نشان دهنده توانمندی و جلب رضایت مشتریان در سطح جهانی شده است.
شرکت ما، با تمرکز بر کنترل کیفیت و رعایت استانداردهای بین‌المللی، متعهد به تضمین رضایت مشتریان است و به بهبود مستمر فرآیندهای تولید و خدمات پس از فروش می‌پردازد و به عنوان یک سازمان مسئولیت‌پذیر، نقش فعّالی در زمینه فعالیت‌های اجتماعی و حفاظت از محیط زیست ایفا می‌کنیم.

با افتخار، به ایجاد تعادل بین تولید صنعتی و حفاظت از محیط زیست می‌پردازیم و به آینده خود نگاه می‌کنیم و قدم به قدم در جهت توسعه، نوآوری و ارتقاء کیفیت محصولات خود حرکت می‌نماییم. 

 

introduction

دفتر مرکزی : تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان الوند، پلاک 19، برج یونیک، طبقه 9

تلفن: 982143000006+

خدمات پس از فروش: 58912 9821+

کدپستی :1514944839

کارخانه : تهران، جاده خاوران، بعد از شریف آباد، شهرک صنعتی عباس آباد، بلوار ابن سینا، خیابان گلستان، خیابان درنا، خیابان ۳/۳، پلاک ۱۶۶۴